Wave-1

Лікування нікотинової залежності: ефективна методика лазерного кодування як сучасна альтернатива іншим популяризованим способам


Лікування куріння – актуальне завдання для тих, хто через ті чи інші обставини не може самостійно впоратися із залежністю. Звичайно, обговорювати необхідність відмови від сигарет, кальянів, електронних випарників та інших «доставників» нікотину не має жодного сенсу – це важливо зробити, якщо у ваших пріоритетах здоров'я та довголіття. Як саме і чому багато методик не працюють, так само як і переконання в необхідності відмовитися від згубної звички, читайте далі в матеріалі.

У чому складність: чому лікування тютюнопаління не завжди ефективне

Якщо коротко – у даному випадку йдеться не лише про фізіологічну, а й психологічну залежність. Повторювані ритуали – чашка кави з сигаретою, куріння за розмовою з друзями, кілька затяжок у стресовий період – надійно закріплюються у свідомості як щось, що приносить задоволення. І не дивно, адже, незважаючи на те, що нікотин не відноситься до наркотичних речовин офіційно, фактично він надає на організм схожу з опіатами і канабіоїдами дію, хіба що тільки в меншій дозі. А ось залежність від куріння розвивається практично миттєво – як при вживанні героїну чи кокаїну.

Нікотин стимулює вироблення гормону задоволення дофаміну - і це, по суті, єдина причина звикання і ломки без заповітних затяжок. Проста відмова – не працює: складно витримати навіть кілька годин не тому, що людина слабка духом, а й через фізіологічну залежність, з якою, як із коренем проблеми, і має боротися лікування від куріння.

Зверніть увагу: кодування від куріння, яке здійснюється на базі «залякування» пацієнта, не тільки не ефективне, але й небезпечне. Додатковий стресовий фактор, приправлений вимушеним зниженням вироблення дофаміну, - пряма дорога до неврозів та депресивних станів.


Лазерна терапія від куріння: безпечна та ефективна методика з гарантією 99%

Популярність цього методу в тому, що це абсолютно безболісна процедура, що не впливає ні на психіку (як гіпноз), ні на фізичний стан (медикаментозні методи). Як працює лікування залежності від куріння за допомогою лазера?

Методика заснована на акупунктурі – найдавнішому способі точкового впливу на біологічно активні зони, і є вдосконаленим її видом. Чому? Тому що лазер здатний проникати в більш глибокі шари, стимулюючи точки і нервові закінчення, які відповідають за звикання – саме вони подають мозку сигнал про необхідність отримання нової порції нікотину. І цілком очевидно, що при використанні такої методики пацієнту вдається уникнути всіх тих неприємних симптомів, які часто є тригером, що заважає кинути палити: дратівливість, безсоння, хвилювання, відчуття страху і т.д.

До безумовних переваг цього способу відносяться безболісність, відсутність уколів, мінімальний перелік протипоказань.

Важливо: на відміну від акупунктури, при кодуванні від куріння лазером ризик занесення інфекції відсутній повністю, оскільки не відбувається проколювання або іншого фізичного впливу на шкірні покриви. Тактильного контакту інструменту зі шкірою немає.

Наша клініка «Японська діагностика та лікування» здійснює кодування від куріння у Дніпропетровську та Кривому Розі, поступово мережа розширюється, що дає можливість кинути курити кодуванням дедалі більшій кількості людей. Абсолютно унікальний метод, який понад 30 років показує свою безумовну ефективність – це лазерна корекція.

Проблема будь-яких негативних звичок, у тому числі й залежності від куріння, у конфлікті між звичним, нехай і шкідливим, і силою волі. І переступити цей складний бар'єр вам допоможуть компетентні фахівці нашої клініки – індивідуальний підхід, уважне ставлення та професіоналізм стануть основою ефективного лікування тютюнової залежності.

Хочете закодуватися від куріння, але не довіряєте неперевіреним методикам або й зовсім маєте негативний досвід? Запишіться на прийом вже зараз і переконайтеся в тому, наскільки прекрасне життя без цигарок!